Firma DER-PLAST  rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku wprowadzając na rynek swój pierwszy wyrób - listwę przyokienną. Rozpoczynając działalność wiedzieliśmy, że chcemy wprowadzać nowe produkty wykonywane w oparciu o własną myśl techniczną.

           Początkowo produkcja była zlecana firmom zewnętrznym, a siedziba firmy mieściła się w wynajmowanych lokalach. Na chwilę obecną firma posiada własną halę produkcyjną oraz zaplecze magazynowe.  

           Sukcesywnie wprowadzaliśmy kolejne nasze produkty: listwy okapnikowe, narożnik ochronny, listwy do boniowania oraz listwy dylatacyjne, które stały się poniekąd wizytówką firmy.

.          Wyroby, które produkujemy mają zastosowanie w systemach termoizolacji metodą lekką-mokrą. Zadaniem profili jest ułatwienie i przyspieszenie prac, jak również estetyczne i trwałe wykończenie elewacji.

           Zastosowanie w produkcji materiałów najwyższej jakości sprawia, że nasze wyroby spotykają się z wysokim uznaniem klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

          Sam proces produkcji podlega stałej kontroli. Nasze wyroby uzyskały Aprobatę Techniczną potwierdzającą przydatność do stosowania w budownictwie.

           W roku 2014 nastąpiła modernizacja linii produkcyjnych, co znacząco wpłynęło na podwyższenie jakości produkowanych wyrobów.

          Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dopasowujemy się do ich wymagań. Dbamy a najwyższą jakość naszych wyrobów. Tworzymy innowacyjne rozwiązania.

             

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!